Descriere
Casca universala pentru vopsit parul Top Choice.
Este conceputa pentru realizarea suvitelor in mod uniform, profesional. Pe casca sunt delimitate orificiile, iar distanta intre ele este de cca 1cm ~ 2cm; acestea permit scoaterea usoara a suvitelor cu ajutorul unei crosete.
Croseta nu este inclusa, dar puteti folosi Pensula pentru vopsit parul, cu carlig, Top Choice
Calitate foarte buna, se poate folosi atat pt uz personal cat si pentru cel profesional, in saloane; este realizată din plastic rezistent la orice influență chimică sau termică.
Avertisment
Uz extern.A nu se lăsa la îndemâna copiilorUtilizați cu grijă pentru a evita accidentele sau rănirea scalpului/pieliiNu utilizați pe pielea iritată, sensibilă sau pe scalpul cu leziuniCurățați regulat pentru a preveni acumularea de bacterii, murdărie și produse de stylingNu folosiți pentru alte scopuri decât cele menționate Depozitați într-un loc sigur, uscat și ferit de umiditate pentru a preveni deteriorarea acestora
Bebe Nou face eforturi permanente pentru a păstra informațiile actualizate. Excepții pentru care informațiile prezentate pot fi diferite față de cele ale produsului comandat pot fi acelea în care producătorul/furnizorul/persoana responsabilă aduce modificări specificațiilor/etichetei acestuia, fără a ne informa în prealabil. În cazul apariției unor diferențe, prevalează informația de pe etichetele produsului fizic.
Ultima actualizare a informațiilor de prezentare pentru Casca vopsit parul, suvite, Top Choice 3677 a fost efectuată la data de 14.04.2026
Raportează o inexactitate la descriere