Comenzi telefonice: 0720.831.688 Luni-Vineri 9:00-18:00

  • Pachet Promo Complet Pat Fete Creativ Frozen 2-8 Ani Cu Saltea 140/70/12 Cm Cu Lana, Protectie, Perna, Pilota Si Lenjerie

    Scrie o recenzie
    CMG48226652291412CPT
  • Pret vechi: 1274.00 lei
    1100.00 lei
    Economisesti 174.00 lei
  • +
  • comenzi telefonice

    Comenzi Telefonice: 9:00-18:00 Luni-Vineri

  • La comanda in 1-3 zile lucratoare
    • Transport 50 de lei- Romania
    • Pe loc banii inapoi
    • Garantie 24 luni
    • Livrare 24/48h Luni – Sambata

Descriere

Pachet promotional complet ce conține pat personalizat pentru fete imprimate cu personaje din filmele animate Frozen și este recomandat copiilor de la vârsta de 2 ani până la 8 ani. Pe lângă pat, setul complet mai include: saltea SmartNest de 12 cm în 5 straturi (diverse imprimeuri), protecție impermeabilă cu elastic, o pernă, pilotă și un set de lenjerie cu imprimeu Frozen.

Gama Produs: Creativ Frozen

Lungime: 144 cm

Lățime: 76 cm

Înălțimea tatălui pat: 51 cm

Greutate: 50 Kg

Dimensiuni saltea SmartNest: 140 x 70 x 12 cm

Greutate suportată pat: 120 Kg

Culoare: alb

  • Pal melaminat ALB 18 mm, imagini imprimate laminate, cant ABS de 2 mm, bordură pvc de protecție, blat din pal hidrofugat 18 mm (izolator termic față de podea).
  • La acest model de pat (pat Promo 2-8 ani) înălțimea la care doarme copilul este de 34 cm.
  • Saltea SmartNest în 5 straturi: 2 straturi a câte 1 cm de lână (import Italia) - 4 cm de burete - 2 straturi a câte 3 cm fibră de poliester; salteaua se ventilează bine, lâna nu reține apa, se usucă ușor și este stabilă termic.
  • Imprimeul husei de saltea se schimbă periodic în raport de materialele găsite la furnizori.
  • Timp necesar montării: 10 min.
  • Material: placă aglomerată din lemn (PAL) cu cant rotunjit pentru a preveni loviturile, iar imaginea aplicată pe panouri este acoperită cu un film incolor, aplicat la cald.
  • Transport pentru aceste paturi (mai grele și mai voluminoase): de la 75 de lei - Oriunde în România.
  • Garanție 24 luni.
  • Patul se montează simplu, aveți în colet schița de montaj.

Recenzii