Comenzi telefonice: 0720.831.688 Luni-Vineri 9:00-18:00

Descriere

Sistem de prindere pe baza de chingi ajustabile special create pentru fixarea patutului co-sleeping Treppy alaturi de un pat tip Boxspring (fara somiera adancita)

Compatibil cu orice dimensiune de pat

Atentie - Patutul din imagine nu este inclus 

Bebe Nou face eforturi permanente pentru a păstra informațiile actualizate. Excepții pentru care informațiile prezentate pot fi diferite față de cele ale produsului comandat pot fi acelea în care producătorul/furnizorul/persoana responsabilă aduce modificări specificațiilor/etichetei acestuia, fără a ne informa în prealabil. În cazul apariției unor diferențe, prevalează informația de pe etichetele produsului fizic.
Ultima actualizare a informațiilor de prezentare pentru Sistem de prindere pentru patut co-sleeper Treppy LVTKTRP30011 a fost efectuată la data de 02.02.2026

Raportează o inexactitate la descriere

Recenzii

Nu au fost găsite recenzii